Language switcher

معرفی شرکت

شركت ستکو با هدف گردآوري تجربيات ارزنده و طولاني متخصصان ارزشمند و با سابقه در صنعت كشور و به جهت ارائه خدمات با كيفيت بالا و تخصصي در صنايع مختلف  تأسيس شده و با استفاده از نيروهاي متخصص، امكانات نرم افزاري و اطلاعات بروز دنياي صنعت توانايي انجام خدمات مهندسي درجهت اهداف توسعه صنايع  كشور را داراست.

قابليتهاي فردي و گروهي همكاران در اين مجموعه امكان انجام خدمات تحقیقاتی، طراحي، مهندسی، ساخت،نصب(EPC)، نگهداري و تعميرات، راه اندازي، بازرسي و مشاوره در صنايع مختلف، خصوصاً صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، حفاری و فولاد را ايجاد كرده و پشتوانه تجربه و تكنيك نيز افزايش كيفيت كار را بدنبال دارد.

از سال 1393 و در راستای اهداف شرکت و با توجه به نیازهای کشور در زمینه ی تامین فولاد های آلیاژی، این شرکت با گسترش بخش بازرگانی خود به جرگه ی تامین کنندگان محصولات فلزی و فولادهای آلیاژی پیوست. با توجه به این که دفاتر این شرکت در ترکیه و ارمنستان دایر بوده انجام امور تجاری با اروپا تسهیل شده است. زمینه فعالیت اصلی بخش بازرگانی شرکت شامل تامین انواع آلیاژها و سوپرآلیاژها از جمله انواع ورقها، Round Bar و دیگر مقاطع انواع اینکونل، مونل، تیتانیوم، هاست الوی، آلیاژهای نیکل، مقاوم به درجه حرارت، ضد سایش و غیره از کارخانه های ATI آمریکا، Bohler ،Haynes ،VDM و غیره بوده و همچنین تمامی مقاطع فولادهای آلیاژی دیگر می باشد. ضمنا این شرکت وارد کننده انواع مقاطع استنلس استیل از کشورهای هند، تایوان، کره جنوبی و کلمبوس می باشد. همچنین در زمینه ی وایرها، سیم های جوش و فیلر، الکترودها دارای نمایندگی از شرکت VenusWire هندوستان بوده که دفتر اصلی آن در کشور آلمان و دارای گواهینامه ها و تاییدیه های کشور آلمان می باشد. این شرکت به طور تخصصی کلیه گریدهای فیلرهای جوش استنلس استیل شامل 308، 316، 309 و 310 را تامین می نماید.